Gratis

INGINER ELECTRONIST/AUTOMATIST (APAHIDA - CLUJ)

RB SPORT DINAMICS S.R.L.

Candidatul Ideal

CERINTE
- este absolvent de studii superioare (profil electric/electronic/roboti industriali)
- cunoaste si interpreteaza o schema electrica
- cunoaste cum se foloseste un aparat de masura (multimetru)
- are spirit de echipa
- este o fire dinamica,critica,serios,disciplinat
- este disponibil pt formari in Spania
- cunoaste o limba straina (de preferinta engleza/spaniola)

Descrierea jobului

- Punerea in functiune a masinilor unelte CNC (Heidenhein)
- editare PLC
- testeaza si ajusteaza masina in functie de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄documentatia tehnica a masinii
- identifica si rezolva problemele aparute la masina in cel mai scurt timp

OFERTA NOASTRA:
- salariu Net 3500 - 4000 (se negociaza cu angajatorul la interviu in functie de experienta)
- bonuri de masa 35 RON/zi
- program:luni-vineri 7:00-15:30 (sambata rareori)
- decontare transport negociabil

We are an industrial group specialising in the design and manufacture of machine tools and advanced manufacturing solutions
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024