Gratis

Inginer devizist

ARKMANAGEMENT CONCEPT

Candidatul Ideal

Cerințe:
Experiență Relevantă: Minimum 2 ani experiență în elaborarea și evaluarea devizelor pentru proiecte de construcții civile și lucrări publice.
Educație: Studii superioare finalizate în Inginerie Electrică, Electrotehnică, Energetică sau domenii aferente.
Cunoștințe Tehnice:
Proficiență în utilizarea AutoCAD și alte programe de întocmire devize.
Excelente abilități de utilizare MS Office.
Cunoașterea aprofundată a legislației, normativelor și standardelor din domeniul specific.
Licențe și Certificări:
Permis de conducere categoria B.
Cunoașterea unui program de devize constituie un avantaj.Abilități de Analiză:
Capacitatea de a evalua costurile, analiza documentații tehnice și a cerințelor contractuale.Comunicare:
Abilitatea de a comunica eficient, atât în scris cât și verbal, în limba română. Engleza la nivel conversațional este un plus.
Aptitudini Personale: Spirit de echipă, atenție la detalii, orientare către rezultate, capacitatea de a respecta termenele limită.

Descrierea jobului

Elaborarea și evaluarea devizelor pentru diverse proiecte de construcții și lucrări publice.
Stabilirea costurilor proiectelor și estimarea resurselor necesare.
Participarea la procesul de licitații publice, inclusiv pregătirea documentațiilor tehnice și financiare.
Colaborarea strânsă cu echipa de proiect și furnizorii pentru identificarea celor mai eficiente soluții tehnice și financiare.
Monitorizarea și actualizarea costurilor pe parcursul derulării proiectelor.Asigurarea conformității cu legislația și standardele în vigoare, în special în domeniul licitațiilor publice

ARKMANAGEMENT CONCEPT, este o companie cu experienta de 15 ani,unde oamenii sunt prioritatea noastra.Echipele noastre sunt experte in furnizarea de solutii avansate in domeniul constructiilor, pardoseli epoxidice si poliuretanice,confectii metalice,inchirieri utilaje destinate diferitelor tipuri de santiere.

Experienta si expertiza noastra, abordarea proactiva si dedicarea continua ne permit sa adaugam plus valoare pentru clientii nostri , fiind specialisti in planificarea , constructia si gestionarea unor astfel de proiecte.

Suntem foarte dornici sa aducem alaturi de noi oameni care impartasesc viziunea si misiunea companiei.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024