Gratis

Inginer de Cantitati - Satu Mare

SAFEGE SAS NANTERRE FRANCE SUCURSALA BUCURESTI

Candidatul Ideal

  • Diplomă de licență în domeniu tehnic (inginerie) sau echivalent.
  • Experiență profesională generală : Minimum 5 ani de experiență profesională generală.
  • Experiență profesională specifică : Participarea în cel puțin 1 (un) contract la nivelul căruia să fi derulat activități similare celor care fac obiectului prezentei proceduri.
  • Cunoștințe avansate ale pachetului MS Office, cu precădere Excel, Word și Power Point.
  • Bune cunoștințe de limba engleză (vorbire, scriere și citire).

Descrierea jobului

  • Veți asigura măsurarea și evaluarea lucrărilor în conformitate cu prevederile contractelor de lucrări.
  • Veți desfășura inspecții de cantitate pentru ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a verifica progresul lucrărilor, și veți transmite datele în format electronic către UIP la solicitarea managerului de proiect.
  • Veți verifica situațiile de lucrări ale Antreprenorilor, inclusiv documentele support care le însoțesc și le veți transmite Inginerului Rezident observațiile realizate.
  • Veți pregăti, împreună cu Inginerul Rezident, Certificatele de Plată.
  • Veți avea și alte responsabilități ce vor fi stabilite de către Liderul de Echipa și/sau Inginerul Rezident, în conformitate cu caietul de sarcini cât și cu propunerea tehnică.

Ce oferim ?
  • Pachet salarial atractiv.
  • Recunoașterea contribuției dumneavoastră.
  • Mediu de lucru internațional.
  • Echipă profesionistă și motivată.

Cu 35.000 de angajați în întreaga lume, SUEZ este lider mondial în gestionarea inteligentă și durabilă a resurselor. Oferim soluții de gestionare a apei și a deșeurilor care permit orașelor și industriilor să își optimizeze gestionarea resurselor și să își consolideze performanțele economice și de mediu.

SUEZ Consulting este ramura de inginerie și consultanță a Grupului SUEZ. Misiunea Suez Consulting este de a sprijini orașele și instalațiile industriale în realizarea tranziției ecologice și energetice și în adaptarea la efectele schimbărilor climatice.

Prin urmare, personalul nostru activează în sectorul mediului (apă, inclusiv tratarea și hidraulica, deșeuri, biodiversitate, schimbări climatice, civil etc.), urbanism, drumuri, energie și mobilitate. SUEZ Consulting este, de asemenea, implicată în misiunile strategice ale Grupului Suez pentru a sprijini dezvoltarea acestuia în noi linii de afaceri și sau noi activități legate de misiunea sa.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024