Gratis

INGINER CONSTRUCTOR/SEF SANTIER

TRANSNIC SUD CONSTRUCTII S.R.L.

Candidatul Ideal

Societate comerciala cu domeniul de activitate in constructii, angajeaza Inginer constructor pentru punctele de lucru din mai multe judete ale tarii.

Candidatul ideal:
- Absolvent facultate constructii;
- Experienta anterioara in executie lucrari de drumuri;(prezinta avantaj);
- Cunoasterea tehnologiei de executie a lucrarilor de drum;
- Cerinte cunoastere softuri: MS Office, CAD, Outlook, Windev (sau alt soft de devize); - absolvent facultate profil constructii;
- Bun organizator si coordonator, capabil sa motiveze echipa din subordine;
- Abilitati tehnice si de comunicare foarte bune;
- Atentie la detalii;
- Rezistenta sporita la stres;
- Dinamic, orientat catre atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

- Coordonarea activitatii echipelor din subordine si supravegherea activitatii subantreprenorilor;
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- Stabilirea necesarului de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de executie;
- Coordonarea operatiunilor de aprovizionare a santierului cu materiale si scule;
- Receptionarea documentelor care sosesc in santier si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor;
- Mentinerea relatiei cu furnizorii, subcontractorii si beneficiarii;
- Mentinerea unor evidente pe santier, realizarea de analize;
- Participa la sedintele de comandament;
- Raportarea constanta a evenimentelor de pe santier.
- Acorda asistenta pentru intocmirea rapoartelor de lucru / atasamentelor, documentatia cartii tehnice a constructiei.

Beneficiile se vor negocia in urma interviului.

Societate cu capital privat integral românesc fondată în anul 2013, având ca obiect de activitate servicii în domeniul construcțiilor civile, industriale și edilitare.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024