Gratis

Inginer constructor / Sef santier

SC AF CONSULTING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Bune abilitati tehnice, organizatorice si analitice
Licentiat in studii tehnice de specialitate (ingineria constructiilor civile sau a instalatiilor)
Experienta in reabilitari termice si/sau energetice
Cunostinte avansate de operare PC
Permis categorie B

Descrierea jobului

Coordonarea si verificarea activitatii de executie a lucrarilor de reabilitare termica executate de personalul propriu si/sau de subcontractori;
Aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru specifice domeniului de lucru in santier;
Pastrarea legaturii cu reprezentantii beneficiarului in santiere;
Intocmirea necesarului de materiale, urmarirea aprovizionarii la timp a santierelor conform comenziilor;
Raspunde de implementarea corecta a proiectului si calitatea executiei;
Intocmeste situatii de lucrari si ofera informatii reale legate de stadiul fizic al lucrarilor;
Participa la intocmirea cartii tehnice a constructiei alaturi de Responsabilul tehnic cu executia si Dirigintele de santier.

BENEFICII:
Salariu lunar negociat la interviu
Autoturism de serviciu
Laptop de serviciu
Telefon de serviciu
Prime si alte bonusuri

Societatea AF CONSULTING S.R.L. activeaza pe piata romaneasca din anul 2000. Societatea opereaza cu succes in domeniul constructiilor civile , in special pentru reabilitarea si modernizarea cladirilor existente, oferind calitate la cel mai bun pret.

Noul sediu al societatii se afla in apropierea Grand Arena, mutarea avand ca scop eficientizarea activitatii , cat si oferirea de spatii de lucru placute pentru angajati. Toate zonele de colaborare din sediu ofera varietate posturala de culori, astfel ca starea de spirit sa fie orientata catre colaborare si productivitate. Birourile , sala de meeting, zona de cafetarie ofera lumina, aer, temperatura de calitate si prezinta un nivel inalt ergonomic.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024