Gratis

Inginer Constructor La Building Stefan SRL

ALEXIS LUXURY SOUTH S.R.L.

Candidatul Ideal

Building Stefan SRL caută un inginer constructor talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai experiență în domeniul construcțiilor și ești pasionat de inovație și excelență în lucrul cu materialele, te așteptăm să aplici!

Cerințe:
- Diplomă de inginer constructor sau echivalentă.
- Experiență anterioară în domeniul construcțiilor, de preferat în supervizarea proiectelor rezidențiale sau comerciale.
- Cunoștințe solide de legislație și reglementări în domeniul construcțiilor.
- Abilități excelente de comunicare și gestionare a timpului.
- Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și independent.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Supervizarea și coordonarea proiectelor de construcție în conformitate cu specificațiile și termenele stabilite.
- Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță pe șantier.
- Comunicarea eficientă cu echipa de lucru și cu clienții pentru a asigura progresul și satisfacția în cadrul proiectelor.

Oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.
- Proiecte variate și provocatoare care îți vor permite să-ți dezvolți abilitățile și să-ți extinzi cunoștințele.
- Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.
- Posibilitatea de avansare în cadrul companiei în funcție de performanțe și implicare.

Pentru a aplica, trimite CV-ul tău sau suna-ne. Alătură-te echipei noastre și contribuie la construirea unui viitor mai bun împreună cu Building Stefan SRL!
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024