Gratis

Inginer constructor Brasov

PRODUCTIE SI COMERT

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Constructii;
Experienta minim 5 ani in constructii/executie;
Cunostinta de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD-mediu, ArhiCAD –mediu, Microsoft Project;
Posesor carnet de conducere cat. B;
Capacitate de coordonare;
Experienta in project managment.

Descrierea jobului

Control calitate: structura, finisaje interioare exterioare;
Managementul echipei.

Suntem o firma de constructii cu peste 30 de ani vechime, construim locuinte rezidentiale in Brasov. In prezent dezvoltam un complex rezidential compus din 3 blocuri de locuinte amplasat intr-o zona centrala a orasului. Primul imobil este deja finalizat, celelalte doua se afla in faza de constructie.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 5 Mai 2024