Gratis

Inginer Constructii Ofertare

SC CONECO ROMANIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Facultatii de Constructii Civile sau al Facultatii de Arhitectura - constituie avantaj
  • Cunostinte temeinice ale programului AUTOCAD
  • Constituie AVANTAJ experienta de lucru cu structuri metalice
  • Cunoasterea si folosirea cu usurinta a pachetului de programe MS Office .
  • Cunostinte de limba engleza - nivel mediu .
  • Disponibilitate pentru activitati temporare la santierele societatii .
  • Capacitate pentru activitati specifice de calcul devize, promovare/consiliere clienti / intocmire oferte.
  • Abilitati de comunicare avansate.
  • Spirit de echipa si atentie la detalii
  • Nu este necesara experienta anterioara.

Descrierea jobului

  • Pozitie de INGINER sau ARHITECT - JUNIOR, in cadrul Departamentului Comercial - constituie avantaj
  • Realizarea de: antemasuratori/extras de materiale, pentru proiectele societatii cu AUTOCAD 2D
  • Pregatirea documentelor de calificare in cadrul licitatiilor.
  • Intocmirea documentatiei de ofertare - contractare din cadrul departamentului.
  • Negocierea ofertelor transmise, si a conditiilor de contractare cu clientii societatii
  • Deplasarea in santier pentru efectuarea masuratorilor privind controlul calitatii
  • Intocmirea dosarelor de calitate specifice activitatii firmei
  • Intocmirea de planuri de amenajari interioare pentru clientii companiei
  • Promovare si Marketing pentur serviciile prestate de companie
Cautam IMPLICARE, DEVOTAMENT si LOIALITATE !!

Daca simti ca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara , dinamica , si motivata de rezultate , aplica pentru un post de inginer in cadrul companiei.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024