Gratis

Inginer Constructii Civile - Craiova

SC RASUB CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

Cerinte minime:

- Absolvent studii superioare tehnice de specialitate
- Constituie avantaj experienta in domeniul restaurarii monumentelor istorice
- Bun organizator si coordinator
- Cunostinte de operare pc
- Carnet de conducere categoria B
- Capacitate de munca cu echipa in santiere

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

- Corelarea activitatii formatiilor de diverse specialitati din santier pentru realizarea obiectivelor
in timpul cel mai scurt si fara deficiente
- Transmite departamentului aprovizionare necesarul de materiale si urmărește ca aprovizionarea
cu materialele comandate sa se facă la timp
- Supervizarea, coordonarea si indrumarea echipelor de muncitori si a subcontractorilor
- Intocmeste documentatia de calitate aferenta lucrarilor executate (Cartea Tehnica a
Constructiei);
- Realizarea antemasuratorilor si atasamentelor pentru decontarea lucrarilor executate,
sustinerea acestora in fata dirigintelui de santier
- verifica situatii de lucrari intocmite de subantreprenori
- Organizarea activitatii in santier si instruirea muncitorilor din formatie, asigurarea respectarii
reglementarilor din domeniul muncii
- Colaborarea cu echipele de proiectanti si cu beneficiarii proiectelor pentru indeplinirea
cerintelor proiectelor
- Prioritizarea lucrarilor

Beneficii oferite:
  • - Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta
    - Posibilitate de promovare

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 12 Mai 2024