Inginer CFDP - laborator analize si incercari in constructii

Arcada Company

Candidatul Ideal

- absolvent, inginer constructii civile
- persoana serioasa, ordonata, cu initiativa
- capacitate de organizare si prioritizare foarte buna
- rezistenta la stres si lucru sub presiunea termenelor

Descrierea jobului

- executa lucrări specifice laboratorului,
- răspunde de respectarea cerinţelor de calitate, conform reglementarilor tehnice si legale in vigoare ;
- analizeaza rezultatele incercarilor si dispune actiuni corective cand este cazul;
- coordoneaza, planifica si verifica executarea la termen a lucrarilor de laborator;
- intocmeste si verifica corectitudinea intocmirii rapoartelor de incercari emise;
- asigura printr-un control permanent respectarea prevederilor Procedurilor de Lucru, a normelor tehnice si prevederilor standardelor care se aplica in laborator in efectuarea incercarilor si interpretarea rezultatelor;
- asigura implementarea si perfectionarea permanenta a sistemului propriu de management al calitatii;
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024