Gratis

Inginer achizitii

ECO GARDEN CONSTRUCT
2 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra daca ai:

Studii superioare tehnice – constructii, avantaj - horticultura sau peisagistica
Cunostinte de specialitate in constructii, intelegerea proiectelor
Capacitate de analiza si sinteza a informatiei
Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte de achizitii
Bune cunostinte a tehnicilor de negociere
Cunostinte ale pietei de materiale de constructii
Minim 2 ani experienta in activitatea de achizitii materiale de constructii, materii prime, etc
Cunostinte solide operare PC Excel, Word, Powerpoint;

Ce ne dorim de la tine

Sa ai abilitatea de a lucra atat in echipa cat si independent
Sa gestionezi eficient activitatea de achizitii de materiale folosite in constructii si peisagistica
Sa comunici eficient cu toate departamentele
Sa gandesti si sa actionezi pro-activ;
Sa fii deschis, comunicativ si sa vii cu idei si solutii.

Descrierea jobului

ECO GARDEN CONSTRUCT este in cautarea unor persoane pro-active si responsabile, cu experienta in domeniul activitatii de achizitii pentru proiecte de amanajari peisagistice si constructii. Suntem in cautarea unui Inginer Achizitii talentat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre.
Daca ai o pasiune pentru constructii si esti orientat catre detalii si rezultate te asteptam in echipa noastra.
Activitatea se desfasoara la sediul din Bucuresti, str.Ion Cămpineanu nr.11, Sector 1, etaj 6, Cladirea Union International Center

Ce vei face

Vei identifica cele mai bune oferte calitate-pret petru proiectele de amenajare peisagistica si constructii
Vei negocia ofertele primite, contracte, termene si modalitati de plata
Vei asigura suport departamentului de ofertare
Vei analiza documentatia tehnica de intrare
Vei monitoriza in permenenta furnizorii de materiale pentru proiectele companiei
Vei gestiona documentele aferente fiecarui proiect in forma organizata.
Verificarea detaliilor tehnice solicitate de catre departamentul executiv sau ofertare
Te vei asigura de buna functionare a departamentului de achizitii.

Beneficiile tale

Pachet salarial competitiv – minim 6000 lei / salar net – negociabil in functie de experienta, cunostinte si implicare;
Telefon, laptop;
Bonusuri, in functie de performante;
Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii.

Suntem o echipă de specialiști pregătiți pentru a-ți fi alături de la faza de decizie până la finalizarea amenajări spațiului tău verde. Găsim răspunsuri la nevoile tale și implementăm soluții sustenabile și calitative. Construim spații verzi funcționale și creative, care îmbogățesc calitatea vieții și experiența de zi cu zi.

MISIUNEA

Spațiile verzi care sunt parte a conceptului de regenerare urbană sunt diferite de spațiile urbane cu care suntem obișnuiți – este nevoie de o altfel de gândire în amenajarea și mentenanța acesora, de multă creativitate și de o permanentă deschidere către soluții inovative. Misiunea noastră presupune realizarea de proiecte de succes la nivel național și internațional, care să contribuie direct la creşterea nivelului de regenerare urbană şi la dezvoltarea durabilă a societăţii, în acord cu normele de protecție a mediului.

VIZIUNEA

Viziunea noastră reflectă încrederea noastră în înțelepciunea colectivă a omenirii. Credem ca este timpul pentru o schimbare majoră și credem că aceasta poate fi realizata inclusiv prin servicii de amenajare peisagistică la cele mai înalte standarde de calitate, cu cele mai inovative metode și cu cei mai buni oameni. Credem că oamenii sunt mai fericiți dacă trăiesc intr – o lume mai verde.

VALORI

Valorile noastre ne definesc ca organizaţie şi fiecare acţiune în parte. Valorile noastre ne ajută să lucrăm împreună în modul cel mai eficient pentru rezultate care ne împlinesc profesional. Sprijinim o cultură a încrederii și deschidem porțile flexibilității pentru responsabilitatea fiecăruia. Personalul Eco Garden Construct, fie ca vorbim despre un îngrijitor de spații verzi, fie că vorbim despre un inginer peisagist împărtășeste patru valori de bază. Acestea reprezintă rădăcinile culturii noastre interne:

Colaborare.

Dacă lucrăm împreună, avem rezultate mai bune. Încurajăm diversitatea și suntem convinși că suntem mai buni împreună decât individual.

Responsabilitate.

Acționăm in mod responsabil. Suntem conștienți de consecințele acțiunilor noastre și suntem membri responsabili ai societății.

Proactivitate.

Suntem proactivi. Suntem diferiți prin voință și implicare pentru că suntem convinsi că un pas mărunt înseamnă un drum deschis către o mare realizare.

Învățare.

Suntem dornici să învățăm pentru că acest lucru ne face mai buni și mai inovativi.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024