Gratis

Hairstylist/ Coafeza

AFLORE BEAUTY S.R.L.
2 poziții

Descrierea jobului

Afloré Beauty Salon își mărește echipa și căutăm un hairstylist talentat și experimentat pentru a colabora!
Salonul este situat în Sector 2, București și programul este marți-vineri, orele 10:00-20:00, sâmbătă, orele 10:00-18:00, se lucrează 8h pe zi sau cuantumul a 40 de ore pe saptamana, program flexibil.
Oferim procent 35% din încasări și 40% dacă aveți proprii clienți, cu plata cartii de munca din partea salonului, cu posibilitate de a crește procentul până la 50% odată cu dezvoltarea salonului.
Chiria unui post este 200euro - 3 zile pe saptamana sau 300euro full time, in cadrul programului salonului, mai sus mentionat.
Ne dorim o persoana ambitioasa si muncitoare, asadar te asteptam cu drag!
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024