GRAFIC DESIGNER-SEDIUL CENTRAL ORADEA(nu se lucreaza remote)

BENVENUTI

Candidatul Ideal

Iti doresti un job dinamic si plin de provocari?
Vrei sa evoluezi profesional in cadrul unei companii de top?
Iti doresti sa fii intr-o echipa de profesionisti pe termen lung?
Daca raspunsul tau este DA, atunci trimite-ne un CV daca indeplinesti urmatoarele conditii:

Stapanesti bine :
-Adobe Photoshop
-Adobe Illustrator
-Adobe Indesign
-Microsoft Office

Iti place sa faci si sa prelucrezi fotografii si materiale video ( competenta in materiale video este un avantaj si nu este eliminatorie)
Ai capacitate de adaptare, învățare rapidă, atenție distributivă, atenție la detalii si de a îndeplini sarcinile în termenele alocate;
Esti o persoană perseverentă, dinamică, flexibilă, cu spirit de inițiativă și cu atitudine pozitivă;
Te caracterizeaza punctualitatea, disciplina si integritatea;
Dispui de capacitate de analiză, sinteză și stabilire a priorităților;
Ai o gandire logica, abilități de organizare, sistematizare;

Join #Benvenutiteam #Happylife

Descrierea jobului

- realizare/ editare / prelucrare fotografii
- conceperea si realizarea machetelor grafice pentru: materiale tiparite, cataloage, presa
- conceperea si realizarea materialelor grafice pentru social media (facebook, instagram)
- verificarea tehnica a machetelor, imaginilor
- optimizarea machetelor in vederea pregatirii pentru tipar

Benvenuti activeaza in domeniul fashion/retail din 2004 si opereaza 2 retele de magazine: Benvenuti - 46 de magazine si Enzo Bertini 9 magazine, in 29 de orase din Romania.

Sediul companiei si centrul logistic sunt in Oradea.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024