Gratis

Gestionar

S.C CLASICO PAPER S.R.L

Candidatul Ideal

- Inteligenta
- Integritate fizica
- Atentie concentrata si distributiva
- Initiativa
- Memorie vizuala
- Spirit organizatoric
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Rezistenta mare la stres
- Punctualitate
- Fara antecedente penale.

Descrierea jobului

Responsabilitati

-Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
-Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
-Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei.
-Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
-Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei
-Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
-Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
-Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie
-Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor
-Urmareste ca marfa introdusa in stocul central sa fie sigilata
-Preda marfa catre client conform documentelor emise
-Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii
-Transmite catre superiorul ierarhic orice reclamatie privind expeditiile de marfa.

Disciplina muncii, raspunde de:

- Imbunatatirea permanenta a calitatii pregatirii sale profesionale si de specialitate
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor legate de firma
- Utilizarea si pastrarea in bune conditii a documentelor cu regim special daca este cazul
- Modul de utilizare a echipamentelor, consumabilelor si altor materiale, a autovehiculului de serviciu sau a altor mijloace fixe primite in folosinta de la firma
- Respectarea prevederile normativelor interne si procedurile de lucru privitoare la postul sau
- Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei
- Se implica in vederea solutionarii situatiilor de criza care afecteaza firma

Oferim:

-Salariu motivant ( in functie de cunostinte si experienta);
-Transportul poate fi inclus pe raza orasului Brasov;
-Posibilitati reale de avansare in cariera pe baza rezultatelor obtinute, competentelor acumulate si asumarii responsabilitatii;
-Pregatire, suport si sustinere in cadrul unei echipe competente si cu experienta in domeniu;
-Conditii de lucru intr-un mediu tanar si dinamic;

Societate in plina ascensiune si dezvoltare asteapta cele mai bune C.v-uri in vederea stabilirii unor interviuri. Activitatea noastra principala este distributia de consumabile de birou,produse de curatenie,de asemenea avem productie proprie in domeniul tipizatelor,agendelor si calendarelor precum si a oricarui formular cu regim special.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024