Gratis

Gestionar Depozit

Euro Narcis SRL

Candidatul Ideal

În viziunea noastră, candidatul ideal posedă următoarele capacități / abilități:
  • Capacitatea de a folosi propria inițiativă și o atenție sporită la detalii;
  • Gândire bazată pe logică;
  • Rezistență la sarcini repetitive, efort fizic;
  • Flexibilitate și adaptare la schimbare;
  • Capacitatea de a opera pe calculator și de a folosi instrumente electronice;
  • Studii medii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Desfăşoară activităţi de recepție calitativă / cantitativă și depozitare a produselor;
  • Verifică produsele conform documentelor primite de la departamentul recepție marfă;
  • Manipulează produsele cu grijă și le depozitează pe rafturi / paleți, pe categorii conform cerințelor sistemului SCHAFER;
  • Pregătește marfa pentru clienți, conform comenzilor intrate în sistemul de distribuție SCHAFER;
  • Pentru situațiile în care se impune, întocmește facturi și avize.
Beneficii:
  • Instruire specifică postului la angajare;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri în raport cu performanțele;
  • Tichete de masă;
  • Carduri cadou cu diferite ocazii;
  • Posibilitate de promovare și dezvoltare profesională;
  • Apartenența la o echipă tânără și dinamică de profesioniști.

Aplică acum și oferă-ți șansa unui loc de muncă sigur, unde performanța aduce un plus de valoare și în portofelul tău! ☺

Euro Narcis este o companie românească cu peste 20 ani experiență în domeniul importului și distribuției elementelor metalice pentru asamblarea lemnului. Gama de produse comercializată de Euro Narcis cuprinde: vincluri și plăci de îmbinare, papuci de grindă și de reazem, cămășuieli aplicate și încastrate pentru fixarea stâlpilor din lemn, feronerie pentru porți, garduri și mobilier, kituri pentru porți, șuruburi, dibluri, scule de mână și alte accesorii și sisteme de fixare.

Seriozitatea, promptitudinea și profesionalismul sunt principiile care ne ghidează, iar calitatea produselor și serviciilor oferite ne recomandă ca parteneri de încredere pe termen lung pentru aproximativ 800 de clienți existenți în portofoliu.

Euro Narcis a investit în ultimii doi ani într-un sistem de depozitare performant ce include un soft WMS și tehnologie de ultimă generație pentru picking semi-automat.

Investim în oameni, tehnologie și logistică pentru a ne menține competitivi și pentru a oferi o experiență confortabilă angajaților dar și tuturor colaboratorilor noștri.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024