Gratis

Functionar economic

Giop Construcții S.R.L.

Candidatul Ideal

-Cunoastere operare program SAGA C.
-Studii economice finalizate;
-Experienta in domeniul economic/contabilitate primara de minim 2 ani;
-Cunostinte de lucru pe calculator (ex. MS Office – Word, Excel, aplicatii informatice specifice profesiei);
-Abilități de comunicare bine dezvoltate, o bună capacitate de analiză;
-Persoana organizata, analitica, motivata, responsabila, atenta la detalii, atitudine pro-activa, spirit de echipa si seriozitate

Descrierea jobului

-Evidenta si prelucrare primara a documentelor de gestiune si stocuri program SAGA C.
-Evidenta si prelucrare a documentelor administrative.
-Gestionarea contractelor cu beneficiarii din punct de vedere economic/comercial.
-Verificarea si inregistrarea facturilor de la furnizori si verificarea si emiterea facturilor catre clienti
-Monitorizarea, controlul consumurilor
-Prelucrarea si inregistrarea rapoartele lunare de activitate.
-Comunicarea cu superiorii privind activitatea curenta.
-Intocmire rapoarte si situatii solicitate de către superiorul ierarhic.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024