Gratis

Functionar administrativ

keso system group

Candidatul Ideal

- să manifeste interes și capacitate de a acumula cunoștințe noi, inclusiv în domenii în care nu deține experiență;
- să aibă mobilitate în situații care impun deplasarea la diverse instituții;
- să manifeste disponibilitate pentru dezvoltare profesională și formare continuă, inclusiv prin deplasarea la cursuri în alte orașe;
- să dețină abilități redacționale și să se exprime corect în limba română;
- să fie loial, serios, responsabil și să aibă o bună capacitate de relaționare cu oamenii;
- constituie avantaje: experiența profesională similară în domeniul industriei construcțiilor sau de secretariat (fără a fi obligatorie dacă viitorul angajat dovedește potențial), cunoștințe de contabilitate primară sau în domeniul juridic.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- activități specifice de secretariat și birotică;
- operare PC la nivel mediu (internet, gmail, microsoft word, excel);
- ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂gestiune și contabilitate primară;
-reprezinta organizatia in relatia cu terte persoane fizice sau juridice in conformitate cu imputernicirea acordata de AGA
-gestionarea si gospodarirea patrimoniului organizatiei in interesul acesteia;
- elaborarea de documente specifice domeniului construcțiilor (verificare foi de activitate, devize lucrări, anunțuri participare licitații,gestiune generala);
- organizarea agendei (întâlniri, telefoane, ședințe, emailuri, facturi);
- angrenarea directă în activități de protocol (organizarea de ședințe).

Beneficii:
- posibilitatatea de avansare, iar pentru angajații part-time, posibilitatea de full-time în situația în care demonstrează abilitățile necesare și acoperă o gamă mai extinsă de activități;
- program flexibil pentru angajații part-time;
- sprijin permanent din partea administratorului, în special în perioada de debut;
- posibilitatea de negociere a salariului la interviul de selecție, funcție de competențe.

Descrierea companiei

Domeniul de activitate

Cod CAEN: 4120 | 4120 in Judetul Dolj | 4120 in Craiova Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024