Gratis

Full Time Software Developer

AD Auto Total srl
2 poziții

Candidatul Ideal

CERINTE:

Cunoștințe de SQL / T-SQL – Oracle & Microsoft SQL
Cunoștințe de C#, Javascript/TypeScript (jQuery, VueJs) reprezintă un avantaj

CANDIDATUL IDEAL:

Autonom si inovator;
Spirit de echipă;
Orientat către rezultate: respectă termenele limită, menținând în același timp un serviciu de înaltă calitate;
Bune abilități de comunicare scrisă și verbală în limba engleză;
Simț al umorului, abordare pozitivă și capacitate de a lucra bine în cadrul unei echipe.

Descrierea jobului

Despre activitate și responsabilități:

Proiectarea și implementarea de soluții software pentru platformele noastre;
Efectuarea de revizuiri de cod și ajustari ale performantei

CE OFERIM:
Veți găsi aici un loc de muncă provocator, interesant și unul plin de satisfacții, cu pachete de compensații și beneficii competitive.

Dezvoltare profesională:
Posibilitatea de a crește în cadrul echipei;
Competențe software și formare tehnică pentru produsele și tehnologiile actuale și în curs de dezvoltare;
Echipă prietenoasă care este dornică să vă cunoască.

Suntem liderii pieței din România în importul și distribuția pieselor auto, anul acesta sărbătorim 30 de ani! Dacă iti doresti stabilitate pentru următorii 30 de ani, te așteptăm în familia noastră!

Daca sunteti interesat de acest job, va rugam trimiteti cv-ul a adresa de mail andreea.lupusoru@autototal.ro

Leader in importul si distributia de piese auto din Romania, AD Auto Total este o firma cu capital integral romanesc, activa de mai mult de 30 ani in domeniul auto.
Portofoliul AD Auto Total numara acum peste 30.000 de clienti , iar cifra de afaceri pe anul 2021 este 340 mil. euro.
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto si, astfel, de la inceput ne-am bazat pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate.
Astfel, am dezvoltat parteneriate stabile care, pe termen lung, fiind un sprijin real pentru clienti, au ajutat la evolutia noastra ca si companie:
O medie de 35.500 de comenzi zilnice / 86 de depozite regionale / 200 de agenti de vanzari / 340.000 mp suprafata de stocare / 100.000 km parcursi zilnic / peste 950 de autoturisme in flota de distributie / livrari locale in mai putin de 1h in marile orase.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024