Gratis

Front of house/ Ospatar

Plantini
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne cautam un om nou in echipa front of house/ servire. Este foarte important pentru noi:
  • sa fii interesat sau pasionat de ospitalitate, cafeaua de specialitate si mancarea sanatoasa
  • sa ai o atitudine pozitiva si proactiva
  • sa iti placa sa inveti lucruri noi si sa doresti sa te perfectionezi si sa te dezvolti in cadrul echipei
  • sa comunici usor si eficient, sa iti pese de oameni si de munca ta
  • sa te implici cu responsabilitate si seriozitate

Descrierea jobului

Alatura-te echipei Plantini in echipa front of house si vei beneficia de:
  • training on the job,
  • specializare la locul de munca,
  • dezvoltare profesionala,
  • program de lucru 8:00-17:00,
  • zile flexibile
  • locatie in zona de nord a Bucurestiului (Herastrau)
  • garantia unei pozitii permanente intr-o echipa tanara si dinamica
  • atmosfera placuta de lucru
  • seriozitate si corectitudine
  • suport din partea unei echipe prietenoase intr-un mediu de lucru placut

Ce trebuie sa faci ca parte a echipei front of house:
  • sa fii interesat de ospitalitate si sa intelegi importanta experientei pe care o oferim clientilor nostri
  • sa interactionezi cu clientii, sa preiei comenzile, si sa servesti bauturile si preparatele din bucataria noastra tuturor clientilor
  • sa contribui la mediul de lucru pozitiv al echipei
  • sa respecti normele de sanatate, siguranta si curatenie pentru toate actiunile si produsele
  • sa mentii locul de munca curat si organizat
  • sa mentii prezenta si sa fii punctual

Plantini are peste 13 ani de experienta in domeniul healthy living si 4 ani in locatia Plantini One Herastrau Plaza (bistro si cafenea de specialitate). In tot acest timp am adunat in jurul nostru clienti interesati de un stil de viata sanatos, produse alternative si gourmet.

Suntem o echipa entuziasta si responsabila care isi asuma grija fata de client si fata de mediul inconjurator.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024