Gratis

Florist / Decorator floral / Designer floral

SC EVENTI BIANCHI SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Dragă viitor membru al echipei noastre, ești pasionat de lumea florilor și visezi să îți începi sau să îți continui cariera într-o florărie? Ai găsit locul potrivit! Astept candidature ta, la COCO JARDIN, unde suntem in cautarea unor persoane talentate care sa se alature echipei noastre.

Ce iti oferim:
  • mediu de dezvoltare profesionala alaturi de o echipa dedicata.
  • venituri competitive si un program flexibil
  • un mediu de lucru placut si stimulativ, alaturi de oameni pasionati si dedicati
Cerințe pentru poziția de Florist :
• Experiență în florărie constituie un avantaj
• Cunoștințe de operare a calculatorului
• Abilități excelente de relaționare cu clienții
• Experiență în realizarea de buchete și aranjamente florale
• Capacitatea de a menține curățenia la locul de muncă
• Întreținerea plantelor și a florilor
• Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la schimbări
• Abilități sociale și de comunicare excelente
•Disponibilitate pentru ore suplimentare în perioadele de vârf și de sărbători.

Program:
2 zile de muncă/2 zile libere

Descrierea jobului

  • Întreținerea florilor și a plantelor, precum si a celorlalte produse aflate la vanzare
  • Realizarea de aranjamente și buchete florale;
  • Preluare si realizare comenzi
  • Realizаreа procеselor și procedurilor zilnicе dе întretinerе și аdministrare a magаzinului;
  • Gеstionаrеа încаsărilor și întocmirеа monеtarului;
  • Întocmește rapoarte zilnice specifice;
  • Ține evidența stocurilor și inventarierea produselor;
  • Este la current permanent cu noile tendinte in domeniul floristic si este interest de o imbunatatire a calitatilor de florist

Beneficii:
  • Salariu pentru avansati incepand cu 4000 lei;
  • Bonusuri pe perioadele de performanta
  • Spor de weekend

Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință și să începem o colaborare frumoasă și plină de reușite!
Angajam persoane fara experienta, daca sunt doritoare sa lucreze in acest domeniu si asiguram un training de 2 saptamani.

Florariile COCO JARDIN, sunt pline de parfum si culoare, reprezinta locul unde natura isi face simtita prezenta prin florile si plantele care “zambesc” la geamurile acestor ateliere de design floral.
Magazinele virtuale sunt menite sa ofere posibilitatea de a se bucura de serviciile noastre si clientii care nu au posibilitatea sa ne treaca pragul.
Atelierul de flori, reprezinta, locul unde se realizeaza cele mai frumoase si in trenduri, concepte si aranjamente florale destinate evenimentelor, in sezon de evenimente.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024