Gratis

FIZIOKINETOTERAPEUT ABSOLVENT MEDICINA SECTIA BFT

Asociatia Centrul Rezidential pt Varstnici Maria
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent facultatea de medicina sectia BFT

Descrierea jobului

Activeaza in cadrul sectiei de neurologie- recuperare medicala.
Se asigura transport din Brasov la sediul nostru din Sanpetru.
Program de lucru :
Zilnic de la orele: 08:00 - 16:00
Pachetul compensational este discutat si negociat cu fiecare candidat, in functie de pregatirea profesionala si abilitatile acestuia.

Centrul Medical "Maria" situat in Sanpetru str. Poienitei nr. 2-8 angajeaza:

  • Fiziokinetoterapeut absolvent facultatea de medicina sectia BFT
Suntem un Centru medical care activeaza din anul 2011 in piata de recuperare medicala in contract cu CAS BRASOV
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024