Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

FINISOR CONSTRUCTII RIGIPS GLET

SC PROIECTIM CONSTRUCT SRL
5 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal


Cunostinte in constructii: finisori.
Muncitor, bun meserias, cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Activitate santier, loc de munca sigur.

Beneficii:
- bonuri de masa
- prime de sarbatori

Descrierea companiei

Firma noastra, este o firma de constructii din Timisoara ce are o indelungata experienta in domeniul constructiilor civile, amenajari interioare si exterioare, instalatii si climatizari, cu lucrari executate in judetul Timis.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.