Gratis

Femeie de serviciu/ Personal de curatenie

CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii;
Persoana motivata cu un ridicat grad de responsabilitate si seriozitate
Persoana cu experienta in curatenie, harnica, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Realizeaza curatenia si o intretine in toate spatiile interioare ale cladirii(birouri, sala de mese, toalete) precum si curatarea obiectelor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄din bucatarie (mobilier, frigider, aragaz, cuptor microunde);
Sa respecte regulile de igienizare, curatenie, dezinfectare conform normelor actuale;
Beneficiile:
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program : luni-vineri,
1 persoana 6.00-10.00
2 persoana 14.00-18.00
Beneficii: salariu lunar fix, bonuri de masa

Companie cu peste 100 de angajati, cu o echipa completa (arhitecti, structuristi si ingineri de instalatii), tanara si dinamica, cu lucrari diversificate, dorind afirmarea in contextul actual prin furnizarea unor servicii premium, a unor proiecte corect elaborate, instrumentate si optimizate, dorind sa satifaca nevoile clientului si, totodata, sa respecte responsabil normativele si standardele in vigoare.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024