Gratis

Farmacist - Bucuresti

Farmaciile Catena
5 poziții

Candidatul Ideal

CATENA, cel mai mare lant farmaceutic din Romania, angajeaza Farmacisti!
Super echipa noastră este in continua crestere si are nevoie de Farmacisti. Speram ca tu sa fii unul dintre viitorii nostri colegi!❤

Ce ne dorim?
  • Absolvent studii superioare: Facultatea de farmacie;
  • Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul 2024;
  • Sa detii bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Cunostinte de Microsoft Office;
  • Sa ai empatie, receptivitate, atentie si energie;
  • Sa oferi ajutor, pasiune, zambet, implicare si respect;

Descrierea jobului

Ce responsabilitati ai?
  • Identifici nevoile pacientilor, formulezi recomandari, consiliezi si fidelizezi pacientii;
  • Informezi pacientii despre modul de utilizare a medicamentelor si potentialele riscuri sau efecte adverse;
  • Eliberezi medicamentele cu prescriptie medicala /OTC-uri.
  • Administrezi stocurile si urmaresti termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice;

Ce iti oferim?
  • pachet salarial motivant (salariu de baza, tichete de masa si bonusuri)
  • prime cu ocazia Sarbatorilor de Paste si Craciun;
  • posibilitatea de a face parte din cel mai mare club polisportiv din Romania al unei companii private – Catena Racing Team;
  • decontarea cotizatiei si asigurarii malpraxis;
  • sprijin financiar in caz de probleme de sanatate;
  • un mediu de lucru in care meseria ta este apreciata si respectata. Credem cu tarie ca profesia de Farmacist este una nobila si are un rol cheie în mentinerea sanatatii semenilor nostri.
Fii parte din cea mai inimoasă echipa!

CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania. Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite. Echipa Catena a integrat imaginea brandului in viata de zi cu zi a romanilor, punand accentul pe definirea conceptului de viata sanatoasa si armonioasa.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-un colectiv unit si profesionist, sa beneficiezi de un mediu de lucru dinamic si pozitiv, de o pregatire profesionala continua, asteptam aplicatia ta.

Va informam ca, prin aplicarea la acest anunt, datele dumneavoastra cu caracter personal cuprinse in CV vor fi prelucrate de catre societatea noastra in scopul recrutarii. Ne dorim o prelucrare transparenta si corecta a datelor, motiv pentru care, inainte de a aplica la acest anunt, va rugam sa cititi detalii accesand link-ul: https://www.catena.ro/info_recrutare.

Prin accesarea butonului “Aplica”, confirmati ca ati luat cunostinta de acestea.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024