Gratis

Expeditor marfa/ Dispecer

Levimob Logistic S.R.L

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană energică, care se poate adapta ușor într-o echipă. Cunoștințele de operare PC sunt obligatorii. De asemenea, experiența în transport, vânzări sau marketing, cât și abilitățile de contabilitate primară reprezintă un avantaj. Principalele abilități necesare sunt:
  • Calități excelente de comunicare;
  • Atenție distributivă;
  • Capacitate de concentrare;
  • Munca în echipă;
  • Abilități de bun negociator; putere de convingere;

Descrierea jobului

Avem disponibil un post de expeditor marfă în cadrul companiei Levimob Logistic S.R.L.

Responsabilitățile jobului:
  • Atragerea și menținerea unor noi clienți;
  • Atragerea și menținerea unor noi furnizori;
  • Stabilește traseul optim pentru a livra marfa de la locația de încărcare la cea de descărcare;
  • Monitorizează activitatea conducătorilor auto și poziționarea camioanelor;
  • Transmite detaliile de transport (locul încărcării, locul descărcării, tipul de marfă etc.) conducătorului auto și menține legătura directă cu acesta;
  • Introducerea datelor în sistemul digital;
  • Așezarea documentelor de transport;
  • Scanarea și arhivarea facturilor și a tuturor documentelor anexate;
  • Recepție documente;
  • Transmiterea comenzilor de transport
Ce oferim:
  • Pachet salarial avantajos;
  • Asigurare medicală privată;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Un mediu de lucru dinamic;
  • Seriozitate, profesionalism.

Program de lucru: Luni-Vineri, între orele 08:30-17:30. Se lucrează la birou, nefiind necesare deplasări sau efort fizic.

Cu o experiență de peste 20 de ani în domeniul transportului rutier de mărfuri, compania S.C. Levimob Logistic S.R.L. este unul dintre cei mai mari transportatori din județul Constanța. Principalul scop al companiei este de a facilita și optimiza transportul rutier de mărfuri, astfel încât să asigurăm atât succesul nostru, cât și al partenerilor noștri.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024