Gratis

Expeditor International si Intern Transport Rutier Marfuri

Ady Trans

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane motivate si atenta la detalii care sa se alature echipei noastre pe postul de expeditor international. Ca si expeditior international, vei juca un rol important in asigurarea circulatiei fluide si eficiente a marfurilor peste granitele internationale.

Candidatul ideal:

Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere
Organizat, bun jucator de echipa
Cunoasterea unei Limbi de circulatie internationala
Dornic de a invata lucruri noi si a se dezvolta alaturi de echipa
Experienta in domeniul transportului ( constituie avantaj, dar nu este obligatorie )

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Gestioneaza portofoliul de clienti si transportatori existenti si este in permanenta in cautare de altii noi
Coordoneaza si urmareste comenzile de transport pentru a se asigura ca sunt livrate in timp si conform comenzii de transport
Tine in permanenta legatura cu transportatorii si clientii
Beneficiile:

Salariu motivant
Bonusuri in functie de performanta
Potential de crestere in cariera

Daca esti o persoana autodeterminata, chiar daca nu ai experienta, dar esti dornic de a invata si a contribui la succesul echipei noastre, te asteptam sa aplici acestui job si sa te alaturi in echipa noastra.

ADY TRANS SRL este o firma de transport si expeditii cu o experienta vasta, in continua crestere, formata dintr-o echipa tanara,dinamica si ambitioasa, care organzieaza transporturi rutiere de marfuri internationale si intern, de la marfuri generale pana la temperatura controlata, marfuri expres, marfuri in regim de grupaj, marfuri ADR, pe intreg teritoriul Europei.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024