Gratis

Executive assistant

CONCELEX SRL

Candidatul Ideal

· senior level în customer service
· project management & time management
· abilități de planificare și organizare
· capacitatea de analiza și de a lua decizii
· foarte bune abilități de comunicare și organizare
· cunoștințe avansate Microsoft Office
· engleză- nivel avansat
· experienta relevanta într-o poziție similară (cu posibilitatea furnizării unor recomandari)
· confidențialitate și integritate
· persoană ordonată, responsabilă, optimistă, promptă, ținută business
· capacitatea de comunicare la toate nivelurile
· capacitatea de a aborda orice tip de conversație, cu calm și în maniera profesionistă
· permis de conducere

Descrierea jobului

· asigurarea primului punct de contact pentru orice comunicare cu vicepreședintele companiei
· asigurarea suportului administrativ pentru vicepreședintele companiei (protocol, ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈organizare birou, arhivă, întâlniri, ședințe, rezervări, cazări)
· centralizarea diverselor rapoarte, procesarea lor și pregatirea analizei pentru șeful direct
· întocmirea, actualizarea și monitorizarea agendelor și a minutelor întalnirilor la care șeful direct participă
· realizarea diverselor comunicări din partea managerului și transmiterea reminderelor către cei vizați
· organizarea evenimentelor specifice
· participarea la diverse întâlniri/ evenimente
· traducerea prezentărilor/comunicărilor și corespondența cu partenerii internaționali
· redactează corespondență de protocol la standarde de calitate
· organizează întâlniri și își reprezintă șeful direct atunci când este cazul
· comunică intern sau extern instrucțiuni, directive ,decizii, hotărâri, informații
· urmărește, la cererea șefului direct, realizarea unor lucrări și sarcini aflate în execuție

Privim mereu către viitor. Concelex nu reprezintă doar o echipă, ci o organizație integrată formată din peste 700 de profesioniști care planifică și construiesc un viitor mai bun. Soluțiile la cheie au nevoie de o echipă complexă, așa că acoperim tot procesul de construcții – licitații, design de proiect, cercetare și inovare, producție de șantier, aspecte financiare și juridice, HR, controlul calității și suport operational.

Fondată în anul 1994, Concelex este un business privat de familie, oferind servicii de antrepriză generală. Cu sediul în București, compania asigură servicii integrate în domeniul construcțiilor – clădiri, construcții edilitare, infrastructură și energie - pentru clienți din sfera publică și privată. Concelex este prezentă la nivel național, dar desfășoară operațiuni și în alte state din UE, precum Germania și Austria.

Cu o strategie consolidată de creștere și accent major pe etică și pe inovație, Concelex respectă toate standardele morale, precum și reglementările legale, sprijinind, totodată, comunitatea regională prin diferite programe CSR. Fiind primul și singurul antreprenor general „Carbon-neutral” din România, Concelex s-a orientat către responsabilitate în toate domeniile de activitate, investind în oamenii săi. Cu o cultură organizațională orientată spre rezultat, filosofia companiei se axează pe respect, implicare și respectarea cu responsabilitate a mediului înconjurător pentru o dezvoltare durabilă.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024