Gratis

Event Manager

360 EVENT MANAGEMENT S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

În calitate de Event Manager, vei avea responsabilitatea de a atinge următoarele obiective cheie:

1. Creșterea satisfacției absolvenților în ceea ce privește experiența petrecută în evenimentele noastre.

2. Planificarea, organizarea și implementarea fără cusur a evenimentelor din portofoliul aniversez.ro

3. Îmbunătățirea comunicării în echipă prin transmiterea și monitorizarea sarcinilor.

Descrierea jobului

În plus față de aceste obiective, vei avea un set de responsabilități pe care să le îndeplinești:

︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈1. Achiziții materie primă pentru Graduation Box

2. Plasare comenzi Graduation Box pentru toți clienții

3. Quality management: controlul calității produselor și a servicilor

4. Stabilirea și respectarea termenelor de livrare pentru Graduation Box

5. Booking furnizori pentru toate evenimentele din portofoliul aniversez.ro

6. Planificarea și stabilirea calendarului tuturor activităților pentru furnizori

7. Implementarea și monitorizarea comenzilor de lucru pe toată durata procesului de execuție
8. Coordonarea Festivităților și a Banchetelor de Absolvire

9. Comunicarea cu furnizorii pe toată perioada de organizare (pre-eveniment, în timpul evenimentului, post-eveniment)

10. Damage management: adaptarea la situațiile neprevăzute ivite și luarea deciziilor care să asigure buna desfășurare a evenimentului

Descrierea companiei

Despre noi:

Vrem ca în următorii 2 ani să ne consolidăm poziția ca fiind o companie care livrează cele mai reușite evenimente de absolvire din România, la cel mai corect preț și având în portofoliu cei mai buni furnizori de servicii de pe piață.
Suntem o companie care organizează evenimente de absolvire având peste 7000 de absolvenți/an din Timișoara.

Ne ocupăm de tot ce e necesar pentru ca absolvenții noștri să aibă o experiență cât mai plăcută: găsim locația potrivită, book-uim cei mai buni furnizori (foto, video, DJ, moderator, artificii, video booth, confetti etc), planificăm totul în cel mai mic detaliu și implementăm fără cusur fie că este vorba de o Festivitate sau un Banchet de Absolvire.

De asemenea, producem și livrăm kit-uri de absolvire (Graduation Box).

Graduation Box înglobează toate elementele care definesc ținuta de absolvent: robă, tocă, eșarfă, certificat, ecuson, plachete și medalii.

***Obiectivul nostru este să livrăm peste 12000 de Graduation Box în Timișoara și alte orașe din România și să organizăm peste 70 de evenimente de absolvire în Timișoara.
În prezent, livrăm servicii de absolvire pentru 5 universități, 31 de facultăți și 12 licee din Județul Timiș.

În companie avem 4 valori importante după care ne ghidăm. Aceste valori sunt reflectate în deciziile noastre, în responsabilități și în modul în care facem business:

- nu suntem dispuși să facem compromisuri în ceea ce priveşte experiența clienților chiar dacă suntem nevoiți să cheltuim de 2 ori mai mult pe customer care

- nu suntem dispuși să facem compromisuri în ceea ce priveşte livrarea la termen chiar dacă suntem nevoiți să lucrăm peste program

- nu suntem dispuși să facem compromisuri în calitatea produselor și serviciilor chiar dacă suntem nevoiți să concediem furnizori/colaboratori "good enough" (suficient de buni)

- nu suntem dispuși să facem compromisuri la viteza de implementare chiar dacă suntem nevoiți să revizuim acțiunile din când în când

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024