Gratis

Evaluari Imobiliare

LERO ADVANCED CONSULTING SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajam absolvenți de facultate pentru domeniul evaluărilor imobiliare
Suntem o companie de evaluări imobiliare cu o experienta de peste 20 ani in domeniu, în căutare de absolvenți de facultate dornici să-și înceapă cariera în acest domeniu fascinant. Dacă ești pasionat de imobiliare, ai o minte analitică și ești dornic să înveți și să te dezvolți continuu, atunci te invităm să aplici pentru această poziție.

Ce vei face:
- Participi la procesul de evaluare a proprietăților imobiliare
- Înveți să folosești instrumente și tehnici specifice domeniului evaluărilor imobiliare
- Colaborezi cu o echipă experimentată care îți va oferi suport și îndrumare
- Participi la ședințe de lucru și training-uri specializate

Descrierea jobului

Ce îți oferim:
- Oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile într-un domeniu de viitor
- Training și mentorat pentru a te ajuta să devii un specialist în evaluări imobiliare
- Oportunitatea de a dobandi calitatea de evaluator autorizat ANEVAR
- O cultură organizațională bazată pe profesionalism, colaborare și excelență
- Oportunități de avansare în cadrul companiei

Nu este necesară experiență anterioară în domeniul evaluărilor imobiliare, însă dorim să colaborăm cu persoane motivate, cu o atitudine pozitivă și dornice să învețe și să se dezvolte profesional.

Dacă ești gata să îți începi cariera în domeniul evaluărilor imobiliare alături de o echipă dinamică și profesionistă, trimite CV-ul.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024