Gratis

Electronist / Mecatronist (SOVATA)

HOCHLAND ROMÂNIA SRL

Candidatul Ideal

Vei aduce pe mese fericire, cu a ta pregatire:
  • Studii medii/superioare si diploma de calificare in domeniul electronic/electrotehnic sau automatizari electrice si electronice
  • Experienta profesionala in activitatea de intretinere si reparatii in domeniul automatizarilor industrial electrice si electronice
  • Disponibilitate pentru program prelungit, ture de noapte.
  • Gandire tehnica/analitica, asumare de raspundere si initiativa personala
  • Apt medical pentru lucru la inaltime si lucrul in tura de noapte

Descrierea jobului

Vei face treabă cu seriozitate, punând inimă în toate:
  • Efectueaza activitati de intretinere, reparatie si montare in domeniul electronic;
  • Efectueaza activitati de reglare si reparatii ale utilajelor, echipamentelor si masinilor din punct de vedere electric;
  • Studiaza individual echipamentele din dotare si participa la toate sesiunile de instruire organizate cu scopul de a intelege functionarea acestora din punct de vedere electro-mecanic pentru a putea diagnostica corect si rapid defectiunile aparute;
  • Ofera suport mecanicilor si operatorilor care deservesc liniile de productie;
  • Asigura suport pe parte electrica in proiectele de investitii si alte activitati conexe;

Vei fi parte într-o companie de familie cu spirit antreprenorial, lider de piață în România. Pachetul de beneficii asociat urmărește să răspundă mai multor nevoi după cum urmează:

– abonament medical clinică privată
– tichete de masa
– bonus și decont parțial concediu
– concediu de odihnă în funcție de vechimea în muncă
– decont parțial transport
– produse Hochland în fiecare lună
– bonus anual

Suntem o afacere de familie cu renume internațional în domeniul brânzeturilor și lideri de piață în Romania cu peste 25 de ani de succes.

Vrei să afli și cum suntem? La Hochland, suntem serioși, dar și prietenoși, inimoși și mai ales, omenoși.

Aplică la Hochland și descoperă bucuria unui loc de muncă omenos.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024