Gratis

Electromecanic Salesianer

Salesianer Miettex
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniu de minim 3 ani;
- Cunostinte in mecanica sau electrica;
- Cunostinte in hidraulica, pneumatica constituie avantaj;
- Interpretare desene tehnice;
- Abilitati de planificare si organizare a operatiilor si activitatilor;
- Rezistenta la stres si efort prelungit;
- Lucru in echipa;
- Cunostinte de limba engleza si/sau germana.

Descrierea jobului

- Verifica in permanenta starea echipamentelor de productie si a echipamentelor auxiliare aferente conform planului de mentenanta;
- Detectarea defectelor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀si remedierea acestora in timpul util fara a afecta timpii in productie;
- Identificarea cauzelor defectelor si propunerea de solutii;
- Efectueaza intretinerea preventiva si curativa a echipamentelor de productie;
- Urmareste si participa activ in atingerea obiectivelor departamentului;
- Respecta procedura de gestiune a stocului de piese schimb si materiale;
- Efectueaza interventii tinand cont de organizare, planificare zilnica, saptamanala, lunara.

Salesianer Miettex oferă servicii complete de închiriere și spălare articole textile (lenjerie de pat, prosoape, etc.) pentru Hoteluri, Clinici și Spitale, precum și uniforme de lucru pentru industria alimentară, pharma, automotive, etc..
Fondată în 1916 la Viena, SALESIANER este prezentă în 11 țări din Europa, fiind lider de piață în România, Austria și Slovenia.

În România, compania are în prezent trei fabrici (spălătorii industriale) la București, Brașov și Oradea și o echipă de aproximativ 370 de angajați.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024