Gratis

Electrician

INNO Robotics

Candidatul Ideal

  • Calificarea în domeniu constituie un avantaj
  • Dorința de a învăța lucruri noi într-un domeniu al viitorului
  • Disponibilitatea de a călători
  • Permis de conducere

Descrierea jobului

  • Asamblează tablouri electrice
  • Pregătește necesarul de materiale și echipamente, cu tot ceea ce este necesar pentru realizarea proiectului
  • Montează ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄(conexiuni de cablare) echipamente electrice în conformitate cu documentația și schema electrică
  • Pregătește și instalează paturi de cabluri
  • Inspectează conexiunile în conformitate cu instrucțiunea tehnologică sau procedura de lucru
  • Se asigură că materialele alese sunt în conformitate cu schema de lucru
  • Verifică calitatea materialelor și a echipamentelor în conformitate cu standardele tehnice
  • Manevrează transpaleta în conformitate cu instrucțiunile interne și instruirea de către persoanele autorizate
  • Se deplasează la sediul clientului pentru a instala echipamente electrice în cadrul unui proiect

INNO Robotics este o companie cu capital integral românesc, înființată în anul 2011. Activăm sub deviza “Innovation has no limits” și susținem ideea că totul poate fi posibil acolo unde există ambiție și pasiune. În decursul a 13 ani de activitate am devenit cel mai mare integrator de soluții complet automatizate cu roboți industriali, cu capital românesc, din țară, câștigând totodată și încrederea clienților de peste graniță.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă tânără și dinamică care lucrează cu cele mai noi trenduri în tehnologie, atunci la INNO ai perspective reale de creștere profesională.

Beneficii:
Decontare transport, tichete de masă, asigurare de sănătate privată, zile suplimentare de concediu de odihnă, alte bonusuri echitabile și, bineînțeles o echipă care pune suflet în munca ei.

Dacă ți se pare o oportunitate potrivită experienței tale, trimite un CV pe adresa de mail: recrutare@inno-robotics.com

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024