Gratis

Electrician Slatina

VIMETCO EXTRUSION SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii tehnice de specialitate
Experienta in mentenanta electrica

Descrierea jobului

Efectueaza interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica;
Asigura efectuarea inspectiilor periodice (lunare) asupra instalatiilor electrice;
Asigura efectuarea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄lucrarilor de natura electrica privind reparatii minore ale instalatiilor
Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne aprobate (lucrari cu scoaterea de sub tensiune);
Efectuarea mentenantei permanente in cadrul obiectivului;
Raspunde de efectuarea corespunzatoare a activitatilor din caietul de sarcini ale obiectivului, conform graficului de lucru.
Raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si de raportarile intocmite catre superiorul ierarhic

Oferim:
Tichete de masa cu valoarea de 35 lei/tichet
Contravaloare materiale igienico - sanitare
Vouchere de vacanta
Plata orelor suplimentare
Spor vechime in munca
Bonus tura continua
Spor de weekend
Prima de ziua Femeii
Prima de 1 Iunie
Bonus de performanta
Al 13lea salariu platit in 3 transe
Bonus fidelitate
Decontarea partiala a transportului in comun pentru angajatii din mediul rural

Vimetco Extrusion (România - Slatina) face parte din grupul internațional Vimetco - unul dintre cei mai buni producători de aluminiu din lume cu active de producție majore în China, România și Sierra Leone. În cei peste 17 ani de existență, perioadă în care s-au făcut investiții majore, Vimetco Extrusion și-a câștigat recunoașterea nu numai ca cel mai mare extruder din România, ci și ca un jucător semnificativ pe piața de extrudare din vestul Europei. Certificat ASI si ISO 9001: 2008, operand în prezent 3 prese de extrudare, Vimetco Extrusion are peste 400 de angajați dedicați să îndeplinească și să depășească așteptările clienților. Dacă vă interesează să dezvoltați o experiență de înaltă calitate într-o echipă multiculturală, aplicați acum la acest job.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024