Gratis

ELECTRICIAN MENTENANTA

Tekfor Brasov S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinţele postului:
· şcoală profesională sau liceu absolvit cu profil mecatronic, electronic sau electric sau curs calificare ca electrician
· cunoştinţe de bază în tehnica analog sau digitală
· cunoştinţe de bază de electronică industrială, pneumatică şi hidraulică
· cunoştinţe de tehnologie de propulsie, acţionare şi control precum şi experienţă în montaj dulapuri electrice
· programare Step7
· capacitate bună de diagnoză
· disponibilitate de lucru în 3 schimburi

Descrierea jobului

Responsabilităţile dvs:
· Analiza şi înlăturarea defectelor şi deranjamentelor la instalaţiile electronice/electrice
· Lucrări de reparaţie şi mentenanţă la sistemele ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de comandă electronice
· Revizii tehnice
· Puneri în funcţiune
· Adaptarea şi corecţia programelor pentru sistemele de comandă cu programe de memorare

Oferta noastră
Vă punem la dispoziţie un loc de muncă versatil cu instructaj de iniţiere intensiv şi provocări interesante într-un grup internaţional de societăţi cu structuri de dimensiuni medii.
Prima recomandare: 1000 lei la fiecare angajat recomandat

AAM – un producător de înaltă tehnologie poziţionat la nivel internaţional.

Tekfor Brasov ca parte din grupul international AAM cu numeroase sedii în Europa, America de Sud şi de Nord si Asia, este un lider important pe piaţă în proiectarea, dezvoltarea și producția de soluții inovatoare pentru transmisii, motoare, grupuri motopropulsoare, aplicații speciale și piulițe de siguranță.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 8 Iun. 2024