Gratis

Electrician Mentenanta

ASAM

Candidatul Ideal

  • Studii medii tehnice / profesionale / generale si calificare de electrician;
  • Citirea si interpretarea schemelor electrice moderne si clasice;
  • Cunostinte in domeniul automatizarilor, senzoristica, electopneumatica;
  • Persoana îndemânatică, atentă la detalii, organizată și rapidă, punctuală;
  • Autodidact, sa aprofundeze in detaliu analiza defectelor;
  • Experiența în domeniu si a masinilor CNC constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Participa la activitati de mentenanta preventiva si corectiva;
  • Mentinerea masinilor in conditii tehnice adecvate;
  • Reparatii si intretinerea echipamentelor clasice ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈si automatizate;
  • Propune idei de imbunatatire a fluxului de productie;
  • Asigura functionarea echipamentelor in parametri normali.

Oferta (bonusuri, beneficii)
  • Tichete de masa;
  • Tichete cadou de Paste, Craciun, 1 Iunie;
  • Bonus de recomandare pentru angajati noi;
  • Bonus de prezenta;
  • Bonus de productivitate;
  • Zile libere si sprijin financiar pentru evenimente personale;
  • Zile legale libere;
  • Decont transport;
  • Cazare pentru cei din afara orasului;
  • Contract pe perioada nedeterminata.

ASAM, companie recunoscuta pe plan national cat si international, are un portofoliu diversificat, o echipa ce dezvolta in permanenta produse, putere proprie de distributie atat pe plan national cat si pe pietele externe, cu acoperire larga pe diverse ramuri ale industriei.

Obiectivul nostru este de a ne dezvolta continuu alaturi de o echipa puternica, de a crea plus valoare partenerilor noștri, de a ne atinge și a depăși așteptările, fiind de încredere și de neegalat în tot ceea ce ne reprezintă.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024