Gratis

Electrician in constructii

ELECTROELIT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania ElectroElit isi mareste echipa!!
Suntem în căutarea unui electrician entuziast și dornic să învețe, pentru a se alătura echipei noastre din cadrul unei companii de electricitate de încredere. Dacă ești la început de carieră în domeniul electricității și îți dorești să te dezvolți într-un mediu stimulativ și profesionist, te invităm să aplici pentru poziția noastră deschisă.

Descrierea jobului

Cerințe:
Dorința și pasiunea pentru învățare și dezvoltare în domeniul electricității.
Abilități de comunicare și lucru în echipă.
Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a lucra sub supraveghere.
Disponibilitatea pentru deplasări și lucrul în condiții diverse.

Responsabilități:
Asistarea electricienilor experimentați în executarea instalațiilor electrice conforme standardelor și reglementărilor în vigoare.
Participarea activă la diagnosticarea și remedierea defecțiunilor în sistemele electrice.
Învățarea și aplicarea tehnicilor de mentenanță preventivă și corectivă a echipamentelor și instalațiilor electrice.
Colaborarea strânsă cu echipa pentru proiecte și intervenții diverse în domeniul electricității.
Respectarea strictă a normelor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Beneficii:
Oportunități de învățare și dezvoltare profesională în cadrul unei echipe experimentate.
Mentori dedicati pentru îndrumare și sprijin în parcursul tău profesional.
Experiență practică în proiecte variate și interesante din domeniul electricității.
Posibilitatea de avansare în cadrul companiei în funcție de performanțe.

Dacă ești un începător entuziast și dornic să îți construiești o carieră în domeniul electricității, te invităm să aplici pentru poziția de electrician la firma noastră. Trimite-ne CV-ul tău actualizat!! Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te sprijinim în evoluția ta profesională!

Descrierea companiei

Despre ElectroElit SRL

ElectroElit SRL este o companie nou-înființată, ce aduce în peisajul pieței de electricitate un suflu proaspăt și o abordare inovatoare. Deși suntem pe piață de mai puțin de un an, avem la bază o echipă condusă de un CEO cu o bogată experiență în domeniul electricității. Fondatorul nostru, își aduce expertiza vastă și pasiunea pentru calitate și excelență în fiecare aspect al afacerii noastre.
Publicat 21 Apr. 2024 Reactualizat 5 Mai 2024 Expiră 21 Mai 2024