Gratis

Electrician cu germana - Germania, 2900-5500€ net

ARCADA DUPLEX S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Electrician certificat,
  • Cunoștințe bune de germană (minim A2/B1) sau în unele cazuri engleză (B1),
  • Permis de conducere (ideal, dar nu obligatoriu),
  • Simț al responsabilității, flexibilitate și spirit de echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Efectuarea de instalări electrice,
  • Citiea corespunzătoare a unei scheme electrice,
  • Executarea diverselor atribuții care țin de electricitate, conform ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂instrucțiunilor,
  • Alte atribuții care țin de activitatea unui electrician.

Beneficii:
  • 2900-5500 € net (în funcție de experiență și competențe),
  • Cazare asigurată,
  • Costurile de transport până în Germania sunt decontate,
  • Asigurare de sănătate integrală și contribuție la pensie acoperite,
  • Contract de muncă permanent,
  • Securitate ridicată a locului de muncă,
  • Îmbrăcăminte de lucru modernă și unelte profesionale oferite de companie,
  • Pensie finanțată de angajator (extra față de cea obligatorie, după 6 luni de la angajare),
  • Bonusuri de sărbători,
  • Oportunități de formare,
  • Posibilitate de avansare in cadrul companiei.

Căutăm electricieni și tehnicieni mecatroniști pentru MT Industrietechnik GmbH & Co. KG, o companie germană care angajează electricieni în domeniile instalațiilor electrice generale, montaj industrial, construcții de comutatoare, energii regenerabile precum și în tehnologii de automatizare și punere în funcțiune. În toate aceste domenii, MT Industrietechnik GmbH & Co. KG preia și efectuează lucrări pentru clienți din Germania și nu numai. Compania este pe piață de mai bine de 44 de ani.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024