Gratis

Economist

CONTAHOUSE EXPERT S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

- Gandire analitica, capacitate de organizare, acuratete si atentie la detalii

- Studii superioare in domeniul economic finalizate sau in curs

- Cunostinte solide utilizare MS Office (Word si Excel)

- Implicare si dorinta de invatare

- Experienta / cunostinte in resurse umane constituie un avantaj

- Cunoasterea programului Nexus constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Operarea documentelor primite de la clienti in softul de contabilitate

- Aranjarea / verificarea documentelor financiar-contabile
- Intocmirea documentelor specifice dosarelor de personal

- Intocmirea / procesarea documentelor specifice unui birou de contabilitate

Beneficii:

- Bonusuri de sarbatori si tichete de masa.

- Un mediu de lucru placut.

- Oportunitati si sprijin in dezvoltarea profesionala.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefon: 0755951655.

CONTAHOUSE EXPERT SRL este o firma ce ofera servicii financiar- contabile incepand cu anul 2019. Sediu societatii este in Suceava si ne desfasuram activitatea la punctul de lucru din Scheia (in cladirea cu magazinul UNIX).

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024