Gratis

Economist

Elsaco Electronic

Candidatul Ideal

Elsaco Electronic vine în întâmpinarea ta cu un post de Economist. Activitatea o vei deșfășura în cadrul Compartimentului Depozite.
Alături de noi vei avea posibilitatea de a-ți orienta cariera în direcția dorită pentru că vei avea autoritatea și libertatea de a experimenta și a construi cu propriile tale idei!
Așadar, dacă ești convins/ă că îți dorești acest job, te așteptăm să ne împărtășești din entuziasmul și experiența ta aplicând la acest anunț .

Cerințe solicitate:
  • Studii superioare finalizate: profil economic;
  • Experiență pe un post similar (minim 2 ani) reprezintă avantaj;
  • Capacitate de analiză și sinteză, gândire logică;
  • Abilități de comunicare și planificare;
  • Experiență în utilizarea pachetului MS Office;
  • Cunoștințe bune de limba engleză.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Verifici corectitudinea documentelor primare (avize de expediție, bonuri de consum, bonuri de transfer) și le înregistrezi;
  • Verifici corectitudinea și înregistrezi facturile de la furnizori;
  • Supraveghezi stocurile și verifici permanent corectitudinea lor;
  • Menții evidența obiectelor de inventar și a mijloacelor fixe.

Ce îți oferim:
  • Salariu competitiv;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Bonuri de masă;
  • Mediu de lucru modern și dinamic;
  • Formare și dezvoltare profesională.

Elsaco este un grup de companii prezente preponderent în domeniile energiei, apei și utilităților, având ca principal obiectiv eficiența energetică și digitalizarea serviciilor oferite de furnizorii de utilități.

Grupul este format la acest moment din 8 companii care acoperă domenii precum: proiecte EPC în: energie, apă, automatizări și SCADA; distribuția și vânzarea de echipamente de măsură și control; soluții în domeniul eficienței energetice; software de proces și business; soluții IT&C, smart metering rezidențial.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024