Gratis

Economist Contabilitate Generala

BARRIER S.R.L.

Candidatul Ideal

Ceilalți îți spun să “stai in banca ta” și să “nu faci valuri”.
Noi te învățăm „să-ți croiești” cariera in Barrier
și te încurajăm să explorezi propriul drum profesional.

Ceilalți îți spun să ramai ,, cu picioarele pe pământ''.
Să urmezi ,,cărări bătătorite''. Să taci.
Noi te sprijinim să ,,ieși din rând'' și să lucrezi în ritmul tău .
Să visezi mai mult la viitorul tău .
Să îți urmezi pasiunea.

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica alaturi de care sa iti pui in practica cunostintele si sa te dezvolti in domeniul Financiar?

Ce asteptari avem de la tine:
  • Studii superioare economice
  • Cel putin 3 ani de experienta in activitate financiar – contabila
  • Cunoasterea unui program de contabilitate (constituie un avantaj experienta de lucru in SAP)
  • Cunostinte medii de Word si Excel

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale:
  • Verificarea si operarea documentelor financiar contabile (facturi de intrare, facturi de iesire, miscari stocuri, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂banci)
  • Participarea la inventare
  • Participarea la operatiunile necesare inchiderii lunare
  • Realizarea de rapoarte diverse
Pentru inceput, iti oferim:
  • Venit net 3800 ron
  • Tichete de masa 30 ron/zi
  • Al 13-lea salariu, de Craciun;
  • Bonus de Paste si 1 iunie;
  • Program de lucru de Luni pana Joi – 08.00 – 17.00 , Vineri 08.00 – 14.30 (weekend liber),
  • Contract pe perioada nedeterminata,
  • Asigurare medicala Regina Maria, asigurare de viata;
  • Program de training si integrare personalizat
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin cursuri si training furnizate de cele mai competitive companii de consultanta si training
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor
  • Oportunitati de avansare in cariera

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Barrier® în cifre

  • Lider în producția de tâmplărie termoizolantă din România;
  • Peste 600 de angajați;
  • Cel mai mare concept de franciză - Peste 40 de showroom-uri doar la nivel national;
  • Showroom-uri în Elveția, Belgia, Italia și Ungaria;
  • 150 de parteneri autorizați în Franța, Italia, Anglia, Spania, Germania;
  • Capacitate de producție: 2.000 de unități / zi - tâmplărie PVC;
  • Începem în 1995 producția de tâmplărie PVC;
  • În 2014 începem producția de uși de garaj și rulouri;
  • În 2018 începem producția de tâmplăriei din aluminiu & pereți cortină;
  • În 2022 deschidem o nouă secție de producție a ferestrelor color și bicolor PVC 2;
  • 6 hale de producție cu o suprafață de 35.000 de metri pătrați;
  • Investiții de peste 20.000.000 de euro în utilaje de ultimă generație.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024