Gratis

ECONOMIST / CONTABIL

Marele Pescar Trade SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare de specialitate;
- Experienta de minim 2 ani anterioara intr-un cabinet de contabilitate
- Cunoștințe legislative în domeniul financiar-contabil și fiscal
- Cunostinte solide al pachetului Microsoft Office - in special Excel
- Cunoasterea soft-ului Senior ERP constituie un avantaj;

Descrierea jobului

- Contabilitate de la inregistrare la bilant
- Intocmeste declaratiile fiscale lunare, trimestriale si anuale;
- Capacitatea de analiza si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄sinteza;

Oferim
- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- contract pe perioada nedeterminata;
- loc de munca stabil.

Activitatea se va desfasura in strada Leordeni 153, Popesti Leordeni - se va asigura transport pana la locatie.
Program: Luni - Vineri: 09:30 - 18:30 (include 3 pauze si pauza de masa);

MarelePescar este liderul magazinelor de pescuit din Romania.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024