Gratis

Economist - contabil

EURO VIAL RESIDENCE SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Minim 2 ani experienta intr-un departament financiar-contabil
- Studii economice superioare
- Abilitati PC : Word, Excel, Outlook
- Persoana organizata, riguroasa, flexibila si cu simtul raspunderii
- Atitudine proactiva si pozitiva; integritate
- Atentie la detalii
- Aptitudini de calcul
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Rezistenta la sarcini repetitive
- Flexibilitate, deschidere, orientare spre performante
- Experienta HoReCa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Gestionare facturi și solduri clienți
- Gestionarea stocurilor de marfa, a materialelor auxiliare, consumabilelor, obiecte de inventar
- contabilitate primara
- Intocmirea NIR, bonuri de consum, devize de lucrari, facturi
- Pregatirea rapoartelor pe clienti - zilnic, saptamanal, lunar
- Confirmari de sold clienti (comunicarea cu clientii)
- Experienta operare program contabilitate
- Experinta in firme de HoReCa constituie avantaj

Beneficii:
- Salariu motivant in functie de experienta si abilitatile detinute.
- Atmosfera placuta a mediului de lucru.
- Stabilitate si dezvoltare profesionala.

Euro Vial Residence a luat naștere din pasiunea pentru calitate, eleganță și rafinament, propulsându-se astfel în topul dezvoltatorilor imobiliari din Constanța. Recent apărut în peisajul imobiliar constănțean, dezvoltat de o echipă determinată și creativă, Euro Vial Residence prezintă un nou concept imobiliar cu cele mai înalte standarde de calitate.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024