Gratis

Dispecer centru de Alarma

Ikas Security S.R.L.

Candidatul Ideal

Echipa Partizan își mărește departamentul de monitorizare și intervenție și suntem în căutarea colegilor noi pe termen lung.

Candidatul ideal este o persoană obișnuită cu munca la birou și are deprinderile următoare:

Management al timpului – gestionarea eficientă a timpului de lucru;

De vorbire – transmiterea informației într-un mod logic și coerent, formularea adecvată a întrebărilor;

Ascultare activă – concentrarea atenției asupra celor cu care comunică pentru a înțelege punctele lor de vedere;

De scriere – comunicarea eficientă în scris;

Învatare activă – întelegerea efectelor generate de informațiile noi asupra activității;

De coordonare – adaptarea propriilor acțiuni în relație cu acțiunile celorlalți;

Descrierea jobului

Experiența în domeniu constituie doar un avantaj, deoarece suntem dispuși să înstruim și să susținem profesional viitorii dispeceri!

Titularul postului urmăreşte permanent informaţiile primite de la sistemele electronice de securitate, le analizează şi raportează, transmite prompt și corect informați pentru a coordona activități de acțiune a echipajelor mobile.

Suntem o societate cu o experiență în domeniul securității încă din 2006, împreună cu o echipă ambițioasă, ne poziționăm în vârful companiilor din bihor care oferă calitate și seriozitate prin lucrările efectuate.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024