Gratis

Director Magazin /Director Adjunct Targoviste

PARFUMERIE DOUGLAS
2 poziții

Candidatul Ideal

- absolvent studii superioare
- bune cunostinte de operare PC ( Word, Excel,etc)
- minim 2 ani experienta intr-un post similar
- flexibilitate si rezistenta la stress
- bune cunostinte de limba engleza sau germana
- abilitati organizatorice si de coordonare
- interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
- spirit comercial

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- maximizarea vanzarilor si a calitatii serviciilor
- administrarea si eficientizarea activitatii magazinului
- conducerea si motivarea personalului
- ajuta la dezvoltarea standardelor companiei
- cunoasterea pietii locale si a obiectivelor de vanzari; comunicarea rezultatelor de vanzari catre centru
- fluidizarea comunicarii interne
- implementarea promotiilor

Beneficii:

- pachet salarial motivant
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei
- traininguri de specialitate
- mediu de lucru placut
- echipa tanara si profesionista

Douglas este liderul european in comercializarea produselor de parfumerie si infrumusetare. Este prezent in 18 tari europene si Statele Unite prin cele 1000 de magazine ale sale. Douglas se evidentiaza prin calitatea produselor si a serviciilor oferite, prin personalul prietenos care vine in intampinarea dorintelor clientilor. Cu Douglas viata devine mai frumoasa!
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024