Gratis

DIRECTOR GENERAL

SYSTEMA CERTIFICĂRI SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare (MBA constituie un avantaj).
  • Experiență de minim 5 ani într-o poziție de top-management.
  • Abilitatea de a lua decizii în mod independent și de a-și asuma responsabilitatea pentru rezultate.

Descrierea jobului

  • Implementarea strategiei aprobate de board și luarea deciziilor esențiale pentru execuția acesteia.
  • Coordonarea atingerii obiectivelor financiare, de vânzări, tehnice, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈HR și marketing.
  • Construirea și menținerea unei atmosfere pozitive în care performanța și calitatea sunt prioritare.
  • Pachet salarial lunar: 5000 - 7000 EUR net, în funcție de rezultate.
  • Mașină de serviciu și pachet de relocare.
  • Beneficii extrasalariale în funcție de performanță: abonament la o clinică privată pentru servicii de sănătate, acces în platforma online Linkedin Learning, abonament la sală de fitness.
Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la hr@systemaglobal.ro până la data de 10 iunie 2024. Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul continuu al Systema Certificări!

  • Systema Certificări este o firmă de top 5 in România în domeniul certificărilor de sisteme de management bazate pe standarde internaționale. Cu o experiență de 16 ani pe piață, ne mândrim cu un portofoliu de 5000 de clienți și o echipă dedicată de 45 de colegi.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024