Gratis

Director executiv

SIMODE IMPEX S.R.L

Candidatul Ideal

Profilul candidatului

Persoana care va ocupa această poziție trebuie să ducă Simode în următoarea etapă de dezvoltare.
  • Studii superioare, cel puțin 2 ani de experiență în managementul unei organizaţii
  • Abilitatea de a conduce și a motiva o echipă
  • Experiență în planificarea, monitorizarea și evaluarea bugetelor
  • Are capacitate foarte bună de organizare a timpului şi a sarcinilor
  • Este creativ, pozitiv și constructiv în abordare
  • Are cunoştinţe foarte bune de limba engleză
  • Are abilități foarte bune de operare pe computer (Windows, Office, în special Excel)

Descrierea jobului

Responsabilități
  • Asigură managementul general al programelor organizației
  • Coordonează echipa
  • Conduce procesul de planificare anuală/strategică
  • Stabileşte direcţiile generale de dezvoltare ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀ale organizaţiei
  • Coordonează procesele de raportare
  • Stabileşte, coordonează şi controlează organizarea gestiunii, contabilităţii şi a auditului
  • Gestionează bugetele şi aspectele legale ale organizației
  • Identifică noi oportunități de dezvoltare pentru companie

Simode este dealer auto cu o experiență de peste 20 de ani și își desfășoară activitatea în Craiova ca dealer Peugeot, Mazda, Volvo, MG Motor și Isuzu iar în Târgu Jiu este dealer Mazda,KIA și MG Motor.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024