Gratis

Director de vanzari

MW TRADE GROUPAGE SRL

Candidatul Ideal

Spirit mercantil,voluntar, comunicativ
Dispus pentru prospectare si deplasari pe teren

Descrierea jobului

Pozitia de Director de vanzari implica responsabilitati legate de politica de expansiune a companiei,cunoasterea profilului firmei,a tarifelor practicate,cunoasterea pana in cele mai mici amanunte a activitatii de expeditie
Beneficii: salariu motivant,bonuri de masa,telefon,masina,laptop

Descrierea companiei

  • camioane de linie tur/retur nordul Italiei,zona Milano
  • camioane de linie tur/retur nordul Germaniei
  • depozitare
  • manipulare
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024