Gratis

DESIGNER INTERIOR

KING JAMES PROPERTIES SRL

Candidatul Ideal

- experienta in amenajari interioare;
- studii superioare in domeniu;
- persoana inventiva si cu spirit de echipa;
- limba engleza la nivel mediu.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- elaborare concepte de design interior 2D-3D;
- realizare design pentru lucrari complexe de mobilier si amenajari interioare;
︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁- implementarea proiectelor;
- achizitie de materiale si tehnologii ce se pot dovedi necesare sau ce pot avea caracter inovativ in proiectele departamentului;
- activitati de birou si santier pentru proiectele aflate in desfasurare.

Beneficii:
- laptop, telefon de serviciu;
- mediu placut de lucru;
- locatie ultracentrala;
- salariu motivant;
- prime de sarbatori;
- concediu prelungit in perioada sarbatorilor de iarna si Paste.

Grup de firme cu experienta de peste 10 ani in dezvoltari imobiliare rezidentiale si constructii.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024