Gratis

Decorator Floral - AFI Arad

Zitta-flor S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană creativă, cu simț estetic, amabilă cu clienții.
Experienta de lucru în domeniul florilor și/sau in vanzari constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Este o activitate creativă, într-un mediu plăcut cu un orar de lucru neîncărcat.

Atribuții:
- crearea buchetelor, aranjamentelor florale
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- menținerea expunerii estetice a mărfii in florarie
- întreținerea plantelor la ghiveci și a florilor tăiate
- consilierea și servirea clienților, preluarea comenzilor
- încasare cash și cu cardul prin sistem de gestiune pe calculator
- asigurarea curățeniei în magazin

Florăriile "Floare de colț" sunt rezultatul activității horticole începând din anii '90 ale unei familii din Timișoara. Producția în propria grădină și sere de la început a crescut într-o companie cu 10 angajați. Păstrând un caracter familial lucrăm cu ”floarea” din colțurile orașului: plante ornamentale, aranjamente din flori tăiate, buchete, decorațiuni pentru evenimente, ornamente și cadouri . Suntem disponibili în cele 3 florării din Timișoara din incinta Iulius Mall, Shopping City si Auchan calea Aradului. Incepand cu data de 1 noiembrie ne găsiți si in incinta AFI Arad

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024