Gratis

CUSTOMER SERVICE

VEMAR LOGISTIC SOLUTIONS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati excelente de comunicare si relationare, cunostinte de operare in MS OFFICE (word,excel), cunostinte in domeniul portuar.
Persoana sociabila cu o atitudine pozitiva si spirit de echipa, organizata,rabdare.
Efectuarea eficientă a muncii care i-a fost încredințata, dorinta de a invata.

Descrierea jobului

Forwarding-customer services/expeditor international
-pregătirea documentelor necesare pentru import sau export și documente vamale, precum și realizarea altor formalități asociate transportului ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀mărfurilor.
-interactioneaza cu toti participanții catre linii maritime, depozite,terminale,declaranti vamali,agenti,transportatori

Beneficii:
-salariu atractiv/tichete masa

Vemar Logistic Solutions este o companie de expediții inființată în 2020, avand o echipă cu peste 20 de ani de experiență în logistică. Suntem dedicați furnizării de soluții logistice complete pentru transportul mărfurilor import-export, atât pe mare, cât și pe calea ferată și rutiera.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024